İlçemiz Kaymakamı Sayın Muammer Köken Konur Köyüne Ziyarette Bulundu
 
İlçemiz Kaymakamı Muammer KÖKEN ,  beraberinde İlçe Yazı İşleri Müdürü, Malmüdürü, Özel İdare Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Müftü, Jandarma Komutanı, Tarım Müdürü, Vakıf Müdürü ile birlikte 31.03.2017 tarihinde Konur Köyünde vatandaşla buluştu.
 
Öğlen yemeğini köylülerle birlikte yapan Kaymakam Sayın Köken, Cuma namazından sonra vatandaşlarla sohbet etti. Köylülerin sorunlarını dinledi. Kaymakam Sayın Köken, talep odaklı değil, arz odaklı hizmetin sunulduğunu, hizmetin kalite, yerinde  ve sürdürülebilir olması için vatandaşın ayağına gelindiğini,  ilçeye  gelemeyen vatandaşların sorunlarını yerinde tespit edip daha hızlı ve etkin bir şekilde çözüleceğini ifade etti, Birim Müdürleri yapılan hizmetler hakkında vatandaşlara bilgiler verildi,  Vatandaşların talepleri not alındı, ilçe Kaymakamı konunun takipçisi olacağını ifade etti.
 
Konur Ortaokulunu da ziyaret eden Kaymakam Köken,  Okul Sporları Küçükler Masa Tenisi Turnuvasında birinci olup, ilçemizi spor alanında başarı ile temsil eden 6/A öğrencilerin  tebrik edip hediyeler verdi.  “Sporun bir hayat felsefesi olduğunu, sporla uğraşan gençlerin daha başarı olacağını ” söyledi.
Kaymakam KÖKEN, çocuklara başarıları için gerekli olan donanımların sağlanacağı sözünü verip, ziyaretini sonlandırdı. 31.03.2017
 
aa
aa